מה זה סנטף לפרגולה?

תקופת החורף היא הזמן האידיאלי לבנות קירוי מושלם לפינת הישיבה על מנת למנוע חדירת מים לחלל. עם בוא החורף רבים אינם מנצלים את הגינה לישיבה נינוחה או לאירוח חברים או בני משפחה, וזאת משום שמי הגשמים אינם מאפשרים זאת. אך לשמחתנו, הטכנולוגיה מביאה לנו מגוון אפשרויות, וביניהם קירוי סנטף לפרגולה שנעשה שם ודבר בארץ ובעולם.

לפרגולה - סנטף לפרגולה - מה זה?

סנטף לפרגולה

מהו קירוי סנטף המדובר?

ראשית, נציין כי פרגולות הן אחד מפתרונות ההצללה הנפוצות בארץ, וניתן לומר שהן חלק מהנוף בגינות ובתים פרטיים בארץ, כאשר ניתן למצוא אותם במגוון רב של עיצובים גדלים וצורות. הפרגולות הנפוצות ביותר הן פרגולות מעץ, אך ניתן למצוא גם פרגולות אלומיניום בעלות מראה קלאסי יותר המתאים לעיצובים המודרניים. ידוע, כי כל פרגולה אינה אטומה לחדירת גשמים, ללא קירוי מתאים.

מי שמעוניין בפרגולה אטומה לגמרי, לחדירת מים, יוכל ליהנות מקירוי סנטף, שהוא למעשה חומר המשמש לטובת קירוי פרגולות, חניות, מבנים שונים ומגן מפני חדירת גשם ומים.

סנטף עשוי מפוליקרבונט, חומר פולימרי סינטטי תרמו פלסטי המיוצר בתנאי מעבדה, דבר המקנה לו גמישות מושלמת, משום שניתן לעבד ולעצב אותו באמצעות חימום ולהחזירו למצב קשיח באמצעות קירור. החומר הפולימרי הינו  בעל יתרונות רבים, הן מבחינת האטימות שלו למי גשמים, אטימות לחדירת קרני UV וכו'. יתרונות אלו הופכים אותו לקירוי פופולרי במדינתנו החמה, שהרי ישיבה תחת השמש הקופחת יכולה להיות סיוט של ממש, ומנגד ישיבה תחת הפרגולה בחורף בגשם, אף היא אינה נעימה.

טכנולוגיה בייצור כחול לבן  

סנטף לפרגולה הוא פיתוח ישראלי, ומיוצר בישראל. העובדה שמדובר בפיתוח ישראלי מקנה ללקוחות מגוון רב של יתרונות. ראשית, מדובר בטכנולוגיה המותאמת בקפידה למזג האוויר הים תיכוני, שזהו יתרון מובהק לבעלי הגינות.  שנית, מדובר על ערך אידיאולוגי למי שמעוניין לתרום למשק הכלכלי המקומי ולרכוש רק מוצרים המיוצרים בישראל בתעשייה המקומית.

יתרונות נוספים לסנטף לפרגולה

מלבד העמידות הגבוהה של סנטף לפרגולה מפני מזג האוויר, מדובר על חומר בעל מבנה מולקולארי המבוסס על הפולימר,  גמיש ועמיד גם לעומסים כבדים שיכולים להיגרם עקב הצטברות מי גשמים. מעבר לכך, החומר הפולימרי עמיד מאוד לתנאי לחות גבוהה שדי נפוצה בישראל באזורים רבים.

לסיום, אם גם אתם מחפשים דרך לאטום את הפרגולה בחורף מהגשמים, קירוי מחומר חזק ועמיד, אטום, שקוף או שקוף למחצה ומאפשר חדירת קרני שמש – סנטף הוא בהחלט הבחירה המושלמת.