תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך מתייחס לנשים וגברים כאחד.

בכל שאלה נוספת ניתן ליצור איתנו קשר כאן:

 

שעות פעילות: א'-ה' 7:00-16:00 | ו' 7:00-13:00

טלפון: 09-7461920

פקס: 7414664 – 09

דוא"ל: [email protected]

המלאכה 16, אזור התעשייה, רעננה

תקנון ותנאי השימוש באתר

  1. כללי

אתר "שולץ בן מאיר בע"מ" הוא אתר המשמש למכירת מוצרים דרך האינטרנט עבור חברת "שולץ בן מאיר בע"מ", המכירה נעשית באמצעות מכירה באתר והן במכירה טלפונית. הנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

בנוסף, השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

  1. הליך הרכישה

על מנת לרכוש מוצרים באמצעות האתר, יש לבחור את המוצרים ולמסור את הפרטים הנדרשים: שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי.

ביצוע הזמנות על ידי משתמש שהוא מתחת לגיל 18 בעת ביצוע ההזמנה ייעשה אך ורק בצירוף אישור הורה ו/או אפוטרופוס. הזנת פרטי אשראי של הורה ו/או אפוטרופוס ייחשבו כמתן הסכמה לביצוע הרכישה על ידי משתמש קטין.

לרכישה באמצעות הטלפון, יש להתקשר למספר המצוין באתר ולמסור את פרטי הלקוח, שם, כתובת, טלפון ומס' כרטיס אשראי. יש להקפיד על מסירת פרטים נכונים, אחרת לא נוכל להבטיח את קיום ההזמנה.

עם קבלת ההזמנה, האתר יבצע בדיקה של פרטי האשראי ורק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי, יישלח אישור סופי ללקוח וההזמנה תועבר לביצוע.

במידה וההזמנה לא אושרה ע"י חברת האשראי, יקבל הלקוח הודעה על כך.

מועד משלוח ההזמנה ייחשב מרגע אישור חברת האשראי.

  1. אספקה והובלה

האתר יספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי, לכתובת שהלקוח הקליד או מסר בעת ההזמנה.

דמי המשלוח ישולמו בעת ביצוע ההזמנה.

משלוח במשאית, כולל פריקה במנוף שאורכו 7 מ', פריקה לצד המשאית.

  1. מדיניות ביטולים

לקוח רשאי לבטל כל הזמנה בהתאם לחוק הגנת הצרכן.

ביטול הזמנה ייעשה לא יאוחר מ-14 יום, מיום קבלת המוצר.

כל בקשה לביטול הזמנה, לאחר שהמוצר נשלח, כפופה לכך שהלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, ללא פגם או נזק, לחברת "שולץ בן מאיר בע"מ" המלאכה 16 ברעננה, על חשבונו.

ביטול ההזמנה ייעשה בכתב באמצעות הדואר האלקטרוני או פקס.

החברה רשאית לבטל הזמנה או חלק ממנה, במידה ונפלה טעות כלשהי בהצעה.

במידה ויתברר כי ההזמנה לוותה בפעילות לא חוקית כלשהיא.

ביטול העסקה יימסר לקונה בטלפון או בדואר האלקטרוני שנמסר.

במידה והמוצר שהוזמן חסר במלאי, רשאית החברה לבטל ההזמנה או להציע ללקוח מוצר דומה או שווה ערך, בתיאום טלפוני מול הלקוח.

במידה והוחלט לבטל את ההזמנה החברה לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף שנגרם ללקוח או לצד שלישי.

  1. קניין רוחני

האתר כמו כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, וכל חומר אחר אשר מוצג באתר, שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של חברת "שולץ בן מאיר בע"מ" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מחברת "שולץ בן מאיר בע"מ".

בנוסף, אין להפיץ, להעתיק, לשכפל לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתב מראש.

  1. תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו, בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות/הורדת האתר.

קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותה הבלעדית של חברת "שולץ בן מאיר בע"מ", ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 6), למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני, לו שייכים התכנים.

  1. תנאים נוספים

תמונות המוצרים נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, לבין המוצרים הנמכרים בפועל. כמו כן, באם תתגלה טעות בתיאור המוצר, לא יחויב האתר.

בכל העת, ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר, הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

  1. איזור שיפוט

במקרה של מחלוקת, אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי, תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראלים בלבד במחוז תל אביב.

איסוף מידע והשימוש בו

חלק מהשירותים, בעיקר קניית מוצרים באתר והרשמה הניתנים  או דורשים הרשמה ו/או מסירת מידע אישי, כדוגמת: שם המלא, כתובת, פרטי אשראי, דרכי ההתקשרות עמך, מידע אודות מיקומך, פרטי מען המשלוח אם הוא לצד ג', תוכן אישי שנשלח וכן כל מידע אשר עשוי להיות נחוץ לצורך תפעול אתרי החברה ומתן השירותים.

המידע לעיל מאפשר לך גם, בין היתר, להתחבר לאזור האישי שלך, בו תידרש להזדהות, בין אם על ידי שם המשתמש והסיסמא או בדרך אחרת.

לחברה מאגרי מידע רשומים בהם ישמרו הנתונים והפרטים שנמסרו ו/או שיאספו אודות המשתמשים באתרי החברה, המיועדים, בין היתר, למטרות ניהול ותפעול אתרי החברה, לרבות המידע והשירותים המוצעים בו ו/או באמצעותו, מתן שירות ללקוחות ולמשתמשים באתר, למטרות דיוור ללקוחות שאישרו דיוור, ניהול מכירות, ניהול מועדון לקוחות, שיווק, גיוס לקוחות, עריכת ניתוחים, סקרים, וכן ביצוע מחקרים וניתוחים סטטיסטיים – הן למטרות תפעוליות והן למטרות מסחריות ושיווקיות, וכיוצא באלו. מובהר בזאת, כי לא חלה על המשתמש כל חובה שבדין למסור את המידע כאמור וכי מסירת המידע תלויה ברצונו ובהסכמתו. יחד עם זאת, המשתמש מודע  לכך שעל מנת ליצור קשר עם החברה ו/או להירשם לרשימת הדיוור שלה באתר, מילוי חלק מהשדות מהווה תנאי הכרחי. כמו כן, תשומת ליבך כי ללא מסירת פרטים מסוימים, לא נוכל לתפעל ולספק את השירותים המוצעים, חלקם או כולם.

המשתמש  מצהיר כי כל המידע שימסור ו/או יעדכן באתרי החברה, הינו נכון, אמין ומדויק וכן כי ביצע את יצירת הקשר ו/או ההרשמה לאזור האישי ו/או לרשימת הדיוור בשמו ועבור עצמו בלבד ולא בשם ו/או עבור צדדים שלישיים, למעט במקרים בהם הורשה לעשות על ידי צד ג' לעשות כן במפורש. המידע אשר מסר המשתמש , אף בטרם מסרה פרטים כלשהם לחברה, וכן מידע נוסף אשר יצטבר אודותיה ופעולותיה באמצעות אתרי החברה ישמרו במאגרי המידע של החברה כמפורט לעיל, ויעשה בו שימוש בהתאם למטרות המאגר המפורטות בסעיף 2.2 לעיל, בהתאם למדיניות פרטיות זו ולהוראות הדין.

בעת ביצוע פעולות מסוימות במסגרת השירותים, ייתכן ותידרש העברת מידע גם לספקים, המיישמים את ביצוע הפעולה, ולצדדים הקשורים באותה פעולה – דוגמת חברות המשלוח וכיוצא באלו. המידע יישמר אצל החברה וכן יועבר לצדדים הרלוונטיים לשם השלמת הפעולות.

כלל המידע שנמסר ו/או ייאסף אודותיך לצורך אספקת השירותים, כולם או מקצתם ו/או במהלך אספקתם, הוא ישמר במאגרי המידע הרשומים והמאובטחים של החברה, ויוחזק על ידה ו/או על ידי מי מטעמה, לרבות באמצעות שירותי "ענן", בארץ ו/או בחו"ל.

Cookies – השירותים משתמשים בתוכנות צוברות מידע, בעוגיות ודומיהן – דוגמת pixels, tags beacons, sdk's (להלן יחדיו "Cookies" ו/או "עוגיות") לצורך תפעולם השוטף והתקין, לשם אבטחת הנתונים בהם והמידע הנמסר, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש בשירותים, לשם קבלת החלטות בנוגע לפרופיל שלך ו/או פעילותך, לשם אימות פרטים וזיהוי, מניעת הונאות ותרמיות, לשם שיפור חווית הגלישה והשימוש בשירותים ובאתרי החברה, תוך התאמת התכנים והשירותים להעדפותיך האישיות, לשם אפיון המוצרים המתאימים לך, להתאים עבורך פרסומות ותכנים הרלבנטיים אליך, אף בגלישתך באתרים אחרים, הכל למטרות סטטיסטיות, מחקריות, שיווקיות ומסחריות, וכמובן לצרכי אבטחת מידע.

עוגיות, באופן כללי ובתמצית, הן קבצי טקסט אשר הדפדפן או האפליקציה של המשתמש יוצר לפי פקודה ממחשבי החברה. חלק מהעוגיות יפקעו כאשר תסגור את הדפדפן או את היישום הרלבנטי, ואחרות נשמרות על גבי זיכרון המכשיר או המחשב שלך.

העוגיות מכילות ואוספות מידע מגוון כדוגמת הדפים שבהם ביקרת, משך הזמן ששהית באתר ו/או באפליקציה, מהיכן הגעת אל האתר ו/או הדף, כתובת ה-IP שלך, מאפייני המכשיר שלך, ומידע שתבקש לראות בעת הכניסה לאתר ועוד. כמו כן יכול והעוגיות ישמרו אף מידע בדבר הרגלי הגלישה שלך באתרים אחרים, לרבות האתרים בהם גלשת, העמודים באתרים/באפליקציה וכל פעולה אחרת בהם. המידע בעוגיות מוצפן, והחברה נוקט צעדי זהירות כדי להבטיח שרק מחשבי החברה או מי מטעמה יוכלו לקרוא ולהבין את המידע האגור בהם.

השירותים עשויים לעשות שימוש אף בעוגיות צד ג' – למשל עוגיות של חברת Google כגון אלו המוטמעות תוך שימוש ב- Google Analytics, העוזרות לנו להתאים עבורך את חווית הגלישה או השימוש, ולהסיק תובנות סטטיסטיות בנוגע לכלל השימושים בשירותים, למידע נוסף על עוגיות אלו תוכל למצוא באתר של גוגל בכתובת – https://www.google.com/intl/en/policies/technologies/ads/.

אם אינך רוצה לקבל עוגיות, תוכל להימנע מכך על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן שלך. לשם כך נא היוועץ בקובץ העזרה של הדפדפן. זכור, עם זאת, כי נטרול העוגיות עלול לגרום לכך שלא תוכל להשתמש בחלק מהשירותים והתכונות באתר.

יש למסור מידע ו/או לעדכן באתר מידע נכון, אמין ומדויק, רק בשמך ועבור עצמך, ולא בשם ו/או עבור צדדים שלישיים, למעט במקרים בהם הורשית לעשות כן, במפורש ובכתב.

מסירת מידע לצד שלישי

החברה עשויה להעביר מידע אודותיך לצדדים שלישיים מעת לעת, במספר מקרים, כפי שיפורט להלן, ו/או בכל מקרה אחר בו תידרש החברה להעברה:

על פי דרישת המשתמש ו/או בהסכמתו המפורשת;

לצורך העברתם לספקי שירותים (כגון חברת המשלוחים) על מנת להשלים את הפעולות המבוקשות על ידך ו/או כאשר נדרש לשם תפעול השירותים, כגון חברות סליקה חיצוניות לשם ביצוע התשלום בגין השירות, ולרבות ספק שירותי ענן;

בכל מקרה בו תפרי את תנאי השימוש, לרבות תנאי מדיניות הפרטיות ו/או במקרים בהם תבצע או תנסה לבצע, בעצמך ו/או באמצעות מי מטעמך, באמצעות השירותים ו/או בקשר עמם, פעולות המנוגדות להוראות תנאי השימוש, לרבות מדיניות הפרטיות, ולרבות הפרת הוראות כל דין;

בשל צו שיפוטי המורה לחברה למסור את המידע לצדדים שלישיים בהתאם לצו;

לכל אדם, תאגיד, גוף, רשות וגורם ממשלתיים, ציבוריים, פרטיים או אחרים על פי כל הוראה בדין המחייבת או הטילה על החברה חבות לעשות זאת;

בכל מקרה בו תסבור החברה, כי מסירת המידע נחוצה על מנת למנוע נזק חמור לחברה, ו/או לרכושו ו/או גופו של המשתמש  ו/או של צדדים שלישיים, או על מנת למנוע נזק חמור אחר לפי שיקול דעתה הבלעדי.

במקרה בו העביר ו/או המחתה החברה לצד שלישי את פעילותה ו/או את זכויותיה וחובותיה כלפי המשתמש  גם במקרה של שינוי בשליטה בחברה, לרבות בדרך של מיזוג, רכישה, או רכישה של כלל או עיקר נכסיה, ובלבד שצדדים שלישיים כאמור יקבלו על עצמם את ההוראות המפורטות במדיניות פרטיות זו.

 

החברה עשויה למסור מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים, לרבות מפרסמים, וזאת בכפוף לתנאי מדיניות פרטיות זו. מידע סטטיסטי שיימסר לצדדים שלישיים לא יזהה אותך באופן אישי.

אין באמור לעיל בכדי לגרוע מזכות החברה להעביר לצדדים שלישים מידע שאינו אישי, אשר אין בו בכדי לזהות אותך בשמך ו/או בפרטי זהותך באופן ישיר.

אבטחת מידע

החברה עושה ככל שביכולתה כדי להגן על סודיות הנתונים אשר נמסרו על ידי המשתמש , זאת תוך נקיטת אמצעי זהירות מקובלים ושימוש בטכנולוגיות אבטחה מתקדמות. ידוע לך, כי החברה מקדיש משאבים ונוקט אמצעים מחמירים למניעת חדירה לפלטפורמות המגישות את השירותים, ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמש , אולם אינה יכול למנוע שיבושים בשירותיה באופן מוחלט.