לוחות עץ אורן

לא משנה אם אתם מתכננים לבנות פרגולה או רצפת דק, כדאי שתכירו את היתרונות הבולטים של לוחות עץ אורן. על ידי עץ אורן מבצעים מגוון רב של שימושים בתעשייה הנגרות והעץ, מכיוון שהוא נחשב לאחד העצים הפופולריים, הנוחים לעבודה והזולים ביחס ללוחות עץ אחרים. זו הסיבה שכיום מרבים לבצע שימוש בלוחות עץ אורן למגוון רב של מטרות.

עץ אורן - לוחות עץ אורן - כל היתרונות

לוחות עץ אורן

הכירו את היתרונות הבולטים של לוחות עץ אורן

לוחות עץ אורן אסטטיים יותר

עולם העיצוב מתפתח פלאים, ואליו נכנסים טרנדים ומגמות, כמו גם עיצובים כפריים ומודרניים רבים המבוססים על עץ. עץ אורן הוא בעל מראה אסתטי ומיוחד המתאים לסגנונות עיצוב רבים כמו עיצוב כפרי, מודרני, סקנדינבי, תעשייתי, וינטאג' ועוד. 

עץ זול ביחס לאחרים

הם נחשבים לזולים ביחס לעצים אחרים בשוק, וזאת לצד היתרונות הרבים של העץ. אין ספק שמחירו הזול של העץ קורץ לאנשים המחפשים לשלב איכות במחיר סביר.

לוחות עץ אורן נחשבים לנוחים לעבודה

אם תשאלו נגרים עם איזה עץ הם אוהבים לעבוד, הם יגידו פה אחד שעם עץ אורן. העץ נחשב לנוח במיוחד לעבודה וניתן לרכוש אותו בקלות, ובעלות נמוכה יחסית. העובדה שעץ זה רך יחסית, מקלה בחיתוך ובעבודה איתו.  שהרי העבודה עם עצים אחרים, קשים יותר, מקשה ומאלצת את הנגרים והעובדים לעבוד קשה יותר בחתוך וקדיחות, כדי להגיע לרמת ביצוע מדויקת. 

מגוון רב של שימושים 

בשל גמשות העבודה עם עץ אורן, והמראה העמיד שלו ניתן לבצע בעזרתו מגוון עבודות עץ מיוחדות כמו בניית פרגולות עץ במבחר רב של עיצובים, חיפויי קיר, רצפת דק, ריהוט גן בהזמנה אישית, ריהוט לפני הבית, מטבחי חוץ ועוד. מלבד זאת, כיום ניתן לרכוש ולבצע מגוון עבודות עצמאיות בסגנון עשה זאת בעצמך כמו מדפים, בניית ריהוט קל, גדרות ועוד. 

תחזוקה קלה מאוד 

אחד היתרונות הבולטים של לוחות עץ אלו הוא התחזוקה הקלה שלו. אין צורך לתחזק אותו באופן מאסיבי, אלא למרוח בכל תקופה מסוימת שמן עץ, צבע לעץ  או סילר עץ. גם מבחינת ניקיון ותחזוקה, קל מאוד לנקות את העץ, ולכן רבים משתמשים בו לטובת התקנת רצפת דק לגינה או סביב הבריכה. 

לסיכום, הם מונים מספר רב של יתרונות, ולכן לא פלא שרבים מעדיפים להתקין בביתם מגוון רב של אלמנטים מלוחות העץ. כיום ניתן לבצע בהם מגוון שימושים כמו דקים, פרגולות ועוד.