סוגי פלטות עץ למכירה

אם אתם שוקלים לשפץ את הבית או אולי מעוניינים בריהוט חדש, כל ריהוט עשוי מעץ מלא יעניק את הרך והאינטימיות שאתם מחפשים וישדרג כל חלל שלכם. פלטות עץ מלא הן מענה אידיאלי למגוון של פתרונות עיצוב, בנייה וכל פרויקט שתרצו לבנות בעצמכם או לעצב. העץ כידוע בעל יתרונות רבים ונחשב לחומר עמיד שמאפשר בנייה ולכן הוא יתאים לשימושים רבים בענף הבנייה והריהוט. מוצרים שמיוצרים מפלטות עץ מלא יהיו גם עמידים מול כל אקלים קיצוני ולכן חומר גלם זה יתאים במידה רבה לבניית ריהוט.

פלטות עץ למכירה rotated - סוגי פלטות עץ למכירה

פלטות עץ למכירה

פלטת עץ למגוון שימושים

כאמור, על ידי רכישה של פלטות עץ לשולחן שעשויות בצורה תקינה ועמידה, אפשר להשיג תוצאה מרשימה לכל ריהוט או שימוש ולאפשר לכל משתמש לנצל את העץ למטרה ייחודית ושונה. מדובר באופציה נדירה שתאפשר מראה ייחודי בכל חלל, ולא מעט אנשים ישמחו לנצל את זה במידה רבה כפריט שימוש ודקורטיבי כאחד. פלטת העץ לשולחן אוכל או לשולחן עבודה, תהווה את החלק הבסיסי והמהותי ביותר של השולחן, וזה גם מה שפותח אפשרויות שימוש בהתאם לכל צורך כמו בנייה של דלפק בבית העסק או בסיס לספסל ייחודי. 

בנוסף, האופציות האפשריות יתפרסו על תחומים שונים כמו בנייה של חדר ילדים, מידוף בסלון, אי שהוא גם משטח עבודה למטבח, או שולחן שרגליו מתקפלות ועוד שימושים נוספים ומפתיעים. בחירה בכל הליך הבנייה תעניק הרבה יותר חופש ויצירתיות, ותצליח לשרת בימינו לא מעט מהאוכלוסייה. יש פלטות עץ שעשויות מעץ אלון או אורן, הן חזקות ועמידות והן משמשות נגרים רבים בעבודות נגרות עבור ריהוט שמיועד בעיקר לפנים הבית כגון: רהיטים, דלתות, דלפקים, מדפים וכו'.

עץ למכירה - סוגי פלטות עץ למכירה

פלטות עץ

סוגי פלטות עץ

יש היום מגוון רחב של פלטות מעץ ומחירם ישתנה בהתאם לכל סוג. 

להלן שני סוגי פלטות עץ פופולריות במיוחד: 

פלטות לאמי אורן – עץ האורן ידוע כעץ מבוקש במיוחד, גם לשימוש אישי וגם בענף התעשייה, למגוון שלם של צרכים. הוא מתאים מאוד לבנייה של דק, או פרגולה, לבנייה וייצור ריהוט מכל סוג. מכיוון שעץ האורן יהיה רגיש ללחות, יש לצבוע אותו על מנת שחלילה לא יחלחלו לתוכו מים ולחות שעלולים להרוס אותו. יתרון בולט של עץ אורן יהיה המחיר שלו, מחירו זול בהשוואה לפלטות עץ מלא אחרות.  

פלטת לאמי אלון – עץ אלון נחשב לחומר גלם איכותי ואולי הטוב ביותר שתוכלו לרכוש עבור פינת אוכל ועוד. לפלטה זו יש מראה מרשים ויפה במיוחד וכל פריט שמיוצר ממנה משדרג את המראה הכללי של החלל ולעיתים גם מכתיב את כל הטון העיצובי. משטחי לאמי מעץ אלון מורכבים מקורות עץ מוקצעות ושלמות שכולם מחוברים לאורך, מה שיוצר לעץ חזות טבעית, חלקה ואחידה.

מה הם היתרונות של פלטות עץ?

היתרון הראשון בבחירה בפלטות עץ מלא הוא שהן מספקות גמישות גדולה בכל תהליך של עבודה וניתן לעשות בהן מגוון שלם של עבודות ועיצובים דקורטיביים ויעילים כאחד. בנוסף, העץ כחומר גלם בזמן עיבודו, אינו פולט חומרים כימיים שעלולים להזיק לבריאות, זאת להבדיל מחומרים אחרים. גם התחזוקה של פלטות עץ היא קלה ופשוטה, ובכל מקרה של שבירה של פלטת העץ, יהיה גם קל לתקן אותם. לכל חומר שעשוי מעץ, לרבות פלטות עץ, יש מראה טבעי שתמיד ישתלב בצורה ייחודית בחלל, וכמובן ניתן לצבוע בגוונים שונים שישתלבו עם העיצוב בבית.