עץ למדפים 1 - לוחות עץ למדפים, משטחים וריהוט

לוחות עץ למדפים

בנייה ותכנון רהיטים אצל נגר פרטי הם בהחלט תופעה פופולרית ובצדק, אנשים רבים מעדיפים לבנות רהיטים בהזמנה אישית על ידי נגר, ולקבל את המידות המדויקות להם, את העיצוב הרצוי וכמובן את התכנון המועדף עליהם.
מאידך, ישנם אנשים בעלי ידיים מקצועיות המעדיפים לרכוש לוחות עץ לפי מידה ולבנות בעצמם רהיטים שונים לביתם, כסוג של תחביב ועשייה.
את לוחות העץ ניתן  לרכוש לפי מידה במחסן עצים, כלומר, בהזמנה אישית מחברות המספקות לוחות עץ, ולבנות בשיטת עשה זאת בעצמך.

לוחות עץ לפי מידה

עץ לפי מידה - לוחות עץ למדפים, משטחים וריהוט

לוחות עץ לפי מידה

ידוע כי לוחות עץ הם הבסיס של עבודת נגרות מכל סוג, כך שכל מה שנותר הוא להרכיב את לוחות העץ  על ידי מסמרים, ברגים או דבקים ייעודיים, לשייף מעט למרוח לקה או צבע מתאים – והופ הרהיט מוכן.
האופציות בבנייה עצמית בלוחות עץ הן רבות וניתן לבנות דלפקים, שולחנות, מיטות, ארוניות, פרגולות, דקים, משטחים שונים ועוד. הרעיון הוא ליצור רהיטים שונים בעיצוב אישי שהן עבודות עץ יצירתיות פרי ידכם.

המגוון בשוק בתחום לוחות העץ הוא בהחלט גדול, ניתן למצוא מגוון סוגים של עצים ולכל אחד מהם יש את התכונות הייחודיות שלו, הן מבחינת גוון העץ, מבחינת המרקם שלו, החוזק שלו וכו'. חשוב להבין, שחתך לוחות העץ מגיעים לרוב בגדלים קבועים, משום שמכינים אותם בצורה מסוימת ובגודל מסוים, ולכן יהיה עליכם להתאים את הלוחות לסוג העבודה שברצונכם לבצע.

אז איך בוחרים לוחות עץ מתוך ההיצע הרב?

כיום, ניתן למצוא מחסני עצים המספקים מגוון רב של לוחות עץ, אפשר לרכוש את הלוחות במידות הרצויות, כלומר על פי חיתוך מותאם אישית, מה שיאפשר לכם לבנות ביתר קלות את הריהוט הרצוי. במחסנים אלו ישנם אנשי מקצוע המכירים היטב את היצע העצים בשוק ויוכלו להתאים עבורכם את לוחות העץ המתאימים לפרוייקט אותו תרצו לבנות, וכמובן לייעץ ולעזור בתכנון.