גדר במבוק מכניסה לכל גינה קסם מיוחד  

גדר במבוק היא תוספת נהדרת לכל גינה, מקנים פרטיות לדיירי הבית, צובעים את החלל בגוון עץ טבעי, הם פתרון הצללה אולטימטיבי ומגיעים במגוון רב של גדלים

גדרות במבוק הם בעלי שני יתרונות מובהקים; מראה מיוחד המשתלב בכל נוף ובכל גינה, הרי הם חלק מהטבע, והיתרון השני הוא העלות הזולה שלו ביחס לחומרים אחרים. אם כך, תוכלו להכניס בקלות לביתכם במבוק חזק וליהנות ממגוון רב של יתרונות.

במבוק - כל היתרונות של גדר במבוק

גדר במבוק

למי גדר במבוק מתאימה?

גדר במבוק מתאימה לכל מי שמחפש לתחום את הגינה או ליצור מחיצה בין חללים מסוימים בגינה. כמו כן, גדר במבוק מתאימה לכל מי שמעוניין לשמור על פרטיות, משום שהגדר עשויה מעצי במבוק חזקים וצפופים שאינם מותירים מרווח ביניהם, מה שמאפשר איטום מושלם ושמירה על פרטיות. בשנים האחרונות בעלי מרפסות שמש גילו את היתרונות של עץ במבוק ומשלבים אותו כגדר גם במרפסות השמש, בעיקר כדי לשמור על פרטיות וגם כדי להגן מפני השמש.

כל היתרונות של גדר במבוק

קל לתחזוקה – קל מאוד לתחזק את עץ הבמבוק, כיון שהוא שומר על מראה טבעי ויפה לאורך שנים רבות. מידי פעם מומלץ לרענן את העץ בשמן עץ כדי להקנות לו מראה חדש יותר.

מחיר אטרקטיבי – גדר במבוק נהדרת לאנשים המתגוררים בשכירות ומעוניינים בגדר, או לאנשים המחפשים גדר בעלות נמוכה. אין ספק כי התמורה שווה את המחיר, כיוון שמדובר בחומר חזק במיוחד ובעלות נמוכה.

מראה טבעי – לבמבוק יש מראה טבעי ואצילי, ולכן הוא ישתלב בצורה נהדרת בכל גינה, אם זו גינה בעיצוב מודרני, כפרי, קלאסי ועוד.  

מגוון רב של עיצובים – את גדר הבמבוק ניתן לעצב בכל עיצוב רצוי, הן מבחינת הגודל שלהם והן מבחינת המרווחים ביניהם. כמו כן, במבוק מתאים לכל סוג של גינה, כך שבהחלט מדובר בחומר כדאי.

מהירות התקנה – את גדר הבמבוק קל מאוד להתקין. אפשר להתקין אותה על גבי גדר קיימת, או בתמיכה של עמודי ברזל, כך שכבר באותו יום תוכלו ליהנות מגדר אופנתית ויפה ומבלי להמתין זמן רב לייצור של הגדר. 

צפו  במוצרי גדר במבוק מושחל שלנו