הצהרת נגישות

עודכן בתאריך 21/06/2023

שולץ את בן מאיר עץ ורעפים מחויבת הן ברמה החברתית והמוסרית והן ברמה החוקית לספק שירות הולם לכלל אזרחי מדינת ישראל לרבות אנשים עם מוגבלות בהתאם לחוקים ולתקנות נגישות.

ממונה נגישות

בשאלות הנוגעות לנגישות בשירותי אינטרנט, יש לפנות להילה חן בכתובת הדוא"ל  [email protected] 

בפנייתכם, יש לתאר את קשיי הנגישות בהם אתם נתקלים, מערכת ההפעלה, הדפדפן והטכנולוגיה המסייעת בה הנכם משתמשים. אנו נבחן את פנייתכם מול גורמים מקצועיים ונחזור אליכם במענה ובמידת הצורך יבוצעו התאמות נגישות בכפוף להוראות תקנה 35 והתקנים הישראליים ו/או הבינלאומיים הרלוונטיים.

רכז נגישות

בשאלות הנוגעות לנגישות בממד הפיזי יש לפנות  להילה 09-7461920

התאמות נגישות בממד הפיזי

בשולץ את בן מאיר עץ ורעפים אנו מחויבים בשרות נגיש ובהתאמות נגישות באתר החברה לכלל האנשים.

משרד המכירות שלנו נגיש וניתן להגיע בכביש גישה (עם או בלי רכב) עד לעמדת מכירות מונגשת.

מקום חנייה נגיש. 

התאמות נגישות בשירותי אינטרנט

באתר האינטרנט בכתובת https://shults.co.il/ בוצעו התאמות נגישות בהתאם להוראות תקנה 35 לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות התאמות נגישות לשירות , התשע״ג –2013 ועדכונה מתאריך ה-26.10.2017

ראוי לציין כי בשל אופיים הדינאמי של אתרי אינטרנט, דפדפנים, טכנולוגיות מסייעות לנגישות במערכות הפעלה ו/או במכשירי קצה שונים, ייתכן ובמקרים מסוימים לא תהייה תאימות מוחלטת עבור כל שילובי טכנולוגיות הסיוע, הדפדפנים ומכשירי הקצה. לפיכך, קיימת אפשרות של סטייה קלה מדרישות מסמך הנחיות 2.0 WCAG לרמה AA. לא כל סטייה מהתקן פירושה פגיעה ביכולתם של אנשים עם מוגבלות לגלוש באתר ו/או ביישום ו/או במסמך דיגיטלי.

סטטוס נגישות

אנו מאמינים כי האינטרנט צריך להיות זמין ונגיש לכל אחד, ורצוננו הוא לספק אתר אינטרנט שנגיש לקהל הרחב ביותר, ללא קשר לנסיבות וליכולת. בכדי לממש זאת, אנו שואפים לדבוק בקפדנות ככל האפשר בהנחיות הנגישות לתוכן ברשת האינטרנט. הנחיות אלה מסבירות כיצד להנגיש תוכן באינטרנט לאנשים עם מגוון רחב של מוגבלויות. עמידה בהנחיות אלו מסייעת לנו להבטיח כי האתר נגיש לכל האנשים: אנשים עיוורים, אנשים עם לקויות מוטוריות, ליקוי ראייה, מוגבלות קוגניטיבית ועוד.

אתר זה הונגש על פי הנחיות אלו כמיטב יכולתנו, ובנוסף עושה שימוש בטכנולוגיות שונות שנועדו להפוך אותו לנגיש ככל האפשר בכל עת. אנו משתמשים בממשק נגישות המאפשר לאנשים עם מוגבלות ספציפית וללא קורא מסך מגשר- להתאים את ממשק המשתמש של האתר ולעצב אותו לצרכים האישיים שלהם.

בנוסף, האתר משתמש ביישום טכנולוגי של חברת One Click Accessibility ופועל ברקע. תפקידו של רכיב זה לייעל את רמת הנגישות של האתר שלנו. יישום זה מתאים את הפונקציונליות וההתנהגות של האתר לקוראי מסך/מכשירים המשמשים את המשתמשים העיוורים ופונקציות מקלדת המשמשות אנשים עם לקויות מוטוריות עם או ללא שימוש בקורא מסך כלשהו.

התאמות ממשק המשתמש, העיצוב והקריאות הקיימות באתר האינטרנט שלנו

התאמות גופן – משתמשים יכולים להגדיל ולהקטין את גודלו, לשנות את משפחתו לפונט קריא ועוד…

התאמות צבע – המשתמשים יכולים לבחור פרופילי ניגודי צבע שונים כגון אור, כהה, הפוך ושחור-לבן.

הדגשת תוכן – המשתמשים יכולים לבחור להדגיש אלמנטים חשובים כמו קישורים.

תאימות דפדפן ותמיכה טכנולוגית

אנו שואפים לתמוך במערך הרחב של הדפדפנים והטכנולוגיות המסייעות ככל האפשר, כך שהמשתמשים שלנו יוכלו לבחור בכלים המתאימים ביותר עבורם, עם כמה שפחות מגבלות. לכן, עבדנו קשה מאוד כדי להיות מסוגלים לתמוך בכל המערכות העיקריות המהוות מעל 95% מנתח שוק המשתמשים כולל גוגל כרום, מוזילה פיירפוקס, אפל ספארי, אופרה ומיקרוסופט אדג ', JAWS ו- NVDA (קוראי מסך), שניהם עבור חלונות ומשתמשי MAC.

הערות, הארות ומשוב

למרות המאמצים הטובים ביותר שלנו לאפשר לכל אחד להתאים את האתר לצרכיו, עדיין עשויים להיות דפים או קטעים שאינם נגישים במלואם, נמצאים בתהליך הנגשה או חסרים להם פיתרון טכנולוגי הולם כדי להנגיש אותם. ועדיין, אנו משפרים ללא הרף את הנגישות שלנו, מוסיפים, מעדכנים ומשפרים את האפשרויות והתכונות שלה ופיתוח ואימוץ טכנולוגיות חדשות. כל זה נועד להגיע לרמת הנגישות האופטימלית, בעקבות התקדמות טכנולוגית.

אם מצאת תקלה, אם את\ה מתקשה להשתמש בהיבט כלשהו באתר או אם יש לך רעיונות לשיפור, תוכל/י לפנות להילה חן בכתובת הדוא"ל  [email protected]
או בטלפון 09-7461920.