אודות החברה

שולץ את בן מאיר עץ ורעפים משנת 1949

מי אנחנו?

חברת "שולץ את בן מאיר עץ ורעפים" הינה מובילה באספקת מוצרי עץ, אביזרים ורעפים ללקוחות פרטיים ולבעלי מקצוע מתחום הבנייה. החברה מספקת מוצרים באיכות הגבוהה ביותר וברשותה צוות מיומן המעניק שירותי ייעוץ ותכנון מקצועיים.

החברה הוקמה כעסק משפחתי בשנת 1949 על ידי אברהם שולץ ז"ל, וכיום מנוהלת על ידי בני משפחתו ועובדים נוספים אשר ממשיכים את המורשת והערכים הטבועים בחברה עוד מראשית הקמתה. במהלך השנים החברה התפתחה ורכשה לעצמה קהל רב של לקוחות מרוצים הרואים בחברה מקור טוב למוצרי עץ  איכותיים לצד משפחה חמה ואוהבת.

שולץ את בן מאיר עץ ורעפים- חנות האונליין

התקדמות זירת הדיגיטל הביאה את החברה לייצר אפיק רכישה מתקדם, ולכן החברה הקימה חנות און-ליין לרכישת מוצרים מגוונים בתחום העץ והבנייה. החנות מאפשרת לקהל לקוחותיה ליהנות מהזמנה ידידותית ומהירה יותר, המתבססת על רכישה באתר וקבלת המוצרים במהירות האפשרית על ידי שליח.

צוות החברה דואג לספק עבור לקוחותיו מעטפת שירותים, הכוללים בין היתר את המוצרים השונים המוצעים באתר, שירותי ייעוץ ותכנון ומגוון סוגי עצים לבנייה באיכות בלתי מתפשרת. כמו כן, צוות החברה שם דגש רב על מתן שירות אדיב ואמין לכל לקוח והתאמת המוצר באופן אישי עבורו במטרה לאפשר לכל לקוח לעבוד בדרך יעילה וטובה יותר.

לקבלת מידע ופרטים נוספים צרו קשר

טל' 09-7461920    דוא"ל: [email protected]    המלאכה 16, אזור התעשייה, רעננה